רצים למשנה
2204
מרכז הלכה והוראה

רצים למשנה

באמצעות מרכז הלכה והוראה

רוּצו עַל זֶה אִתָּנוּ בְּשִׂמְחָה עִם הַחֲבֵרִים וְהַמִּשְׁפָּחָה

מחפשים איך להפוך את הקיץ הקרוב למשמעותי? רוצים שגם הילדים שלכם יבקשו ללמוד משנה בזמנם הפנוי? הירשמו עכשיו ל"רצים למשנה" mishnarun.org וקבלו סרטון יומי (ימים א'-ה') ללימוד משנה בדרך מהנה, יצירתית וכייפית. הילדים יבקשו מכם לראות את הסרטון עוד פעם ועוד פעם ואחר כך הם יסבירו את המשנה בבהירות...

מחפשים איך להפוך את הקיץ הקרוב למשמעותי? רוצים שגם הילדים שלכם יבקשו ללמוד משנה בזמנם הפנוי? הירשמו עכשיו ל"רצים למשנה" mishnarun.org וקבלו סרטון יומי (ימים א'-ה') ללימוד משנה בדרך מהנה, יצירתית וכייפית. הילדים יבקשו מכם לראות את הסרטון עוד פעם ועוד פעם ואחר כך הם יסבירו את המשנה בבהירות ובקלות.
"רצים למשנה" מבוסס על לימוד בשיטת הכאמד"ט- שיטה ייחודית המפרקת את המילים של המשנה ל: כותרת, אומר, מקרה, דין וטעם והילדים לומדים לפצח את המשנה בקלות וביעילות.
הפרוייקט חינם ואנחנו רוצים להשאיר אותו בחינם על מנת שכל מי שרוצה שהילדים שלו והמשפחה ילמדו עוד תורה בקיץ יעשו זאת ולא יחשבו פעמיים האם להירשם?
אנחנו עומדים כעת לקראת סיום הפקת הסרטונים ולכן אנחנו פונים אליכם. במהלך הקיץ אנחנו מתכננים להוציא 38 סרטונים (כל יום א'-ה'). העלות הכוללת עומדת על 600,000 ש"ח ולכן אנחנו פונים אליכם. עיזרו לנו להשאיר את הפרוייקט חינם ולהגיע לעוד משפחות שלומדות תורה בזמן הפנוי, בחופשת הקיץ. תירמו ותהיו שותפים בלימוד התורה של תינוקות של בית רבן.

קראו פחות

תרומות אחרונות/ עדכונים

 • צבי שמרהולד 9.2.2018

 • יהודה בן צבי 3.11.2017

 • אנונימי 22.10.2017

 • אנונימי 25.9.2017

קראו עוד

אודות עמותה זו:

מרכז הלכה והוראה

איזור תעשייה גוש עציון
#יהדות #חינוך

מטרתנו היא לקרב את הציבור הרחב ללימוד ההלכה ולקיומה. אנו דוגלים בלימוד ההלכה לעומק, בבהירות ובנעימות, תוך שימוש באמצעים ייחודיים ובטכנולוגיות מתקדמות בעולם המדיה, המחשבים והאפליקציות.

מטרתנו היא לקרב את הציבור הרחב ללימוד ההלכה ולקיומה. אנו דוגלים בלימוד ההלכה לעומק, בבהירות ובנעימות, תוך שימוש באמצעים ייחודיים ובטכנולוגיות מתקדמות בעולם המדיה, המחשבים והאפליקציות.

קראו פחות
D3c0ceb943af7fc382b2126e47d7e592735935e5

פרטי קשר עם עמותה זו

 • מספר טלפון 025474542
 • כתובת אתר http://www.halachaed.org/
 • דואר אלקטרוני [email protected]
 • מספר העמותה 580528560
 • תרומה לעמותה זו מוכרת בישראל לצורכי מס (סעיף 46)

  ניתן לתרום לעמותה זו ולקבל החזר מס גם בארה"ב (501c3) וקנדה

מדד השקיפות של Jgive

המדד שלנו מאפשר לך לקבל נתונים ומידע נוסף אודות העמותה

Guidestar orgil logo

למידע נוסף אודות העמותה מ- guidestar.com